تعمیر یخساز

ثبت درخواست تعمیر

با تکمیل موارد زیر درخواست خود را ثبت نمایید


یخساز یخچال های ساید بای ساید یکی از اصلی ترین قطعات آن می باشد که کاربرد گسترده ای در خانه ها دارد. یخساز ها می توانند در مدت زمان کوتاهی به صورت اتوماتیک فرآیند ساخت یخ را بدون دخالت دست انجام بدهند و در قالب های مرتبی یخ بسازند.

گاهی اوقات ممکن است یخساز ها در اثر استفاده نادرست و یا گذر زمان و مستهلک شدن یخساز دچار مشکلات مختلفی بشوند و کارکرد سابق را نداشته باشند. در این مواقع شاید برخی از افراد نسبت به تعویض یخساز یخچال خود اقدام کنند اما به شما پیشنهاد می کنیم پیش از اقدام برای تعویض آن با تعمیرکاران مجرب داره چاره تماس بگیرید. ممکن است مشکل یخساز شما بسیار جزئی باشد و صرفا با برقراری یک تماس تلفنی حل شود، تیم حرفه ای داره چاره در صورتی که یخساز شما نیاز به تعمیرات اساسی تری داشته باشد در همان روز به محل زندگی شما در استان تهران یا البرز مراجعه و با ارائه ضمانت تعمیر یکساله، نسبت به تعمیرات یخساز یخچال ساید بای ساید شما اقدام خواهد کرد.

مشکلات یخساز ساید بای ساید

برخی از مشکلات رایجی که احتمال دارد برای یخساز یخچال های ساید بای ساید رخ بدهد شامل روشن نشدن یخساز، خرابی سنسور آن، به وجود آمدن شکستگی در محفظه یخساز، چسبیدن تکه های یخ به یکدیگر، داشتن سر و صدای بلند یخچال در حین ساختن یخ، خرد نشدن یخ ها، خارج نشدن یخ از قسمت خروجی یخساز، نشتی آب به داخل فریزر، خالی نشدن یخ ها از قالب یخ ساز و یا در حالت وخیم تر نساختن یخ حتی پس از گذشت چندین روز می باشد.

برخی از دلایل خرابی یخساز ها به غیر از گذر زمان و مستهلک شدن آن به نحوه نگهداری و استفاده ما از یخساز بازمیگردد. به عنوان مثال چیدمان نادرست مواد غذایی درون فریزر از سری دلایلی است که منجر به خرابی یخساز می گردد. همچنین شکستگی چرخ دنده های موتور و گیر کردن یخ بین قالب و موتور یخساز منجر به خرابی آن می گردد. اگر با هر یک از موارد ذکر شده رو به رو شدید و یا موعد سرویس سالانه یخساز یخچال شما از راه رسید می توانید برای مشاوره با داره چاره تماس بگیرید. تعمیرکاران داره چاره در صورت لزوم به منزل شما مراجعه و نسبت به تعمیرات یا سرویس یخچال ساید بای ساید شما اقدام خواهند کرد.

تکنسین لوازم خانگی در حال تعمیر یخساز است
تکنسین لوازم خانگی در حال تعمیر یخساز است

ضمانت تعمیر یخ ساز ساید بای ساید با داره چاره

داره چاره که مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی در محل است علاوه بر امکان تعمیرات حضوری در استان تهران و کرج امکان برقراری تماس و مشاوره تلفنی رایگان را نیز در اختیار مخاطبان قرار می دهد، گاهی اوقات ممکن است مشکل یخساز شما جزئی باشد و نیازی به تعمیرات حضوری و تخصصی نداشته باشد. در این مواقع متخصصان داره چاره شما را راهنمایی خواهند کرد و در صورتی که نیاز به تعمیرات حضوری وجود داشته باشد در همان روز در منزل شما حاضر می شوند.

داره چاره علاوه بر ارائه ضمانت یک ساله برای تعمیرات لوازم خانگی از جمله یخساز یخچال، در صورت استفاده کردن از قطعات جدید، این ضمانت را به شما می دهد که قطعات اصلی و اورجینال بوده بوده است.

مشاوره تلفنی رایگان، ارائه خدمات به نحو احسنت، استفاده از قطعات اورجینال و هزینه مقرون به صرفه از ویژگی های متمایز داره چاره از سایر رقبا بوده که منجر به جلب رضایت مشتریان گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت درخواست تعمیر

با تکمیل موارد ذیل درخواست خود را تکمیل نمایید