تعمیر ماشین لباسشویی

ثبت درخواست تعمیر

با تکمیل موارد زیر درخواست خود را ثبت نمایید


ماشین لباسشویی یکی از دستگاه های ضروری و کاربردی در هر خانه ای است که برای نظافت و شستشو از آن استفاده می شود و می تواند به صورت پی در پی برای ساعت های طولانی کار شستشو لباس ها و پارچه های مختلف را انجام دهد. ماشین های لباسشویی به طور کلی از طول عمر طولانی برخوردار هستند و جزء لوازم خانگی های بادوام به حساب می آیند اما ممکن است که دچار مشکل بشوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند. گاهی اوقات گذر زمان و مستهلک شدن قطعات ماشین لباسشویی و یا بی توجهی به نکات نگهداری از آن منجر به بروز خرابی در برخی از قطعات یا قسمت های ماشین لباسشویی میگردد. خرابی ماشین لباسشویی می تواند انواع مختلفی داشته باشد که نیاز به تعمیرات سطحی و یا تعمیرات اساسی داشته باشد. شاید شما بتوانید برخی از مشکلات ماشین لباسشویی را خودتان به تنهایی حل کنید و مشکل حادی نباشد، اما به طور کلی بهتر است که پس از عیب یابی ماشین لباسشویی تان، تعمیرات آن را به یک تعمیرکار مجرب بسپارید تا از ریسک و خطر کمتری برخوردار باشد و در حین تعمیرات به دیگر قطعات آن آسیبی نرسد. بنابراین بهتر است در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی تان با یک تکنسین حرفه ای لوازم خانگی تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کند.

مشکلات ماشین لباسشویی

از آن جایی که ماشین لباسشویی وظایف متعددی از جمله آبکشی لباس ها، چرخاندن لگن داخلی، کنترل دمای آب، تخلیه ی آب و غیره را بر عهده دارد باید نهایت دقت را در حین تعمیر آن به کار برد، چرا که کوچکترین اشتباه در تعمیرات ماشین لباسشویی می تواند منجر به خرابی بیشتر شود و هزینه هنگفتی را برای شما در پی خواهد داشت. از کار افتادن برد الکترونیکی، روشن نشدن ماشین، لرزش و تکان شدید، نچرخیدن دیگ، نشت آب، خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی، عدم آبگیری و از کار افتادن آن از جمله مشکلات رایجی است که برای ماشین لباسشویی پدید می آید. علاوه بر این سرویس ماشین لباسشویی به صورت سالانه از کارهای مهمی است که همگی افراد باید آن را انجام بدهند و داره چاره در این زمینه هم همیار همیشگی شما خواهد بود. شما می توانید برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود با تعمیرکاران مجرب و حرفه ای داره چاره تماس بگیرید تا در عیب یابی و تعمیر آن به شما کمک کنند. همچنین در صورتی که ساکن تهران یا کرج باشید تعمیرکاران مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی داره چاره در همان روز به منزل شما خواهند آمد و تعمیرات ماشین لباسشویی را در محل شما انجام خواهند داد.

تکنسین لوازم خانگی در حال باز کردن و تعمیر مایکروفر
تعمیرکار در حال تعمیر ماشین لباسشویی

ضمانت تعمیر ماشین لباسشویی با داره چاره

مشاوره تلفنی رایگان نیز از دیگر خدماتی است که منجر به برتر بودن داره چاره از دیگر رقبا گردیده است. پس در اولین مرحله کافی است با داره چاره تماس بگیرید تا در صورت امکان، مشکل ماشین لباسشویی شما با مشاوره رایگان برطرف شود و در صورت لزوم تکنسین دوره دیده آن در محل حضور یابند و مشکل شما را حل کنند. تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی در انواع برندهای پاکشوما، بوش، سامسونگ، آاگ، ال جی، دوو، بکو و غیره تخصص تیم داره چاره است که در آن از مهارت بالایی نیز برخوردار هستند و کار تعمیرات شما را به نحو احسنت انجام خواهند داد. تعمیرکاران مجرب داره چاره در صورتی که ناچار به استفاده از قطعات جدید در ماشین لباسشویی شما بشوند، از قطعات اورجینالی استفاده خواهند کرد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و طول عمر طولانی خواهند داشت و طبق استانداردهای تایید شده داره چاره بر روی ماشین لباسشویی شما نصب خواهد شد. بیشتر مراکز تعمیرات برای لوازم جانبی که در طول تعمیر از آن استفاده می کنند، مسئولیتی را بر عهده نمی گیرند اما داره چاره از این قاعده مستثنی است و علاوه بر گارانتی قطعات، سرویس لوازم خانگی شما را نیز ضمانت می کند بنابراین جای هیچگونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت درخواست تعمیر

با تکمیل موارد ذیل درخواست خود را تکمیل نمایید