تعمیر اجاق گاز

ثبت درخواست تعمیر

با تکمیل موارد زیر درخواست خود را ثبت نمایید


اجاق گاز یکی از لوازم خانگی جدا نشدنی از آشپزخانه است که هر روزه همه افراد برای پخت و پز از آن استفاده می کنند و در سه نوع رومیزی، توکار و صفحه ای تولید گردیده است. اجاق گاز ها ممکن است بر اثر استفاده نادرست و یا مستهلک شدن آن در طول سال ها دچار خرابی شوند، خراب شدن اجاق گاز می تواند از دغدغه های بزرگ افراد باشد که زندگی روزمره آن ها را دچار مشکل کند.

به دلیل اتصال گاز شهری به اجاق گاز، از نظر ایمنی نیز باید استانداردهای لازم  را مد نظر داشته باشید. بنابراین برای تعمیرات اجاق گاز باید به تکنسین ها و تعمیرکاران مجرب و حرفه ای مراجعه نمایید که از تخصص و تبحر خود در زمینه سرویس و تعمیرات اجاق گاز شما استفاده کنند و به دیگر قطعات آن در حین تعمیر آسیبی وارد نکنند و همچنین ایمن بودن اجاق شما را تضمین کنند. داره چاره که مرکز تعمیرات تخصصی لوازم منزل در استان های تهران و البرز است در صورت نیاز به تعمیرات حضوری در همان روز به منزل شما مراجعه خواهند کرد. برای تعمیرکاران داره چاره فرقی نمی کند که برند اجاق گاز شما از چه کیفیتی برخوردار است، بنابراین برای تعمیرات انواع اجاق گاز در برند های بوش، سینجر، پادیسان، گاز اخوان، پیلوت، برندهای ایتالیایی و غیره می توانید روی ما حساب کنید.

مشکلات اجاق گاز

اجاق گاز ها که ممکن است در اثر آسیب های ناگهانی، کیفیت پایین اجاق گاز، گذر زمان و مستهلک شدن آن دچار مشکل بشوند شما را به دردسر می اندازند، بنابراین می توانید در صورت بروز خرابی با تعمیرکاران داره چاره تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان داره چاره که وجه تمایز آن با سایر رقبا است بهره مند شوید، گاهی اوقات مشکل ماشین حساب شما صرفا با یک مشاوره تلفنی حل خواهد شد و دیگر نیازی به مراجعه تعمیرکاران به منزل شما وجود نخواهد داشت.

برخی از مشکلاتی که ممکن است برای گاز آشپزخانه شما پیش بیاید شامل گرم شدن بیش از حد اجاق گاز، روشن نشدن شعله ها،‌قطع نشدن فندک،‌ کار نکردن فندک، کار نکردن المنت گاز،‌داغ بودن ولوم و صفحه نمایش، خاموش شدن پیلوت، دود کردن شعله اجاق گاز، زرد بودن شعله اجاق گاز می باشد. در صورت مشاهده هر کدام از مشکلات ذکر شده در اجاق گاز خود با تعمیرکاران مجرب داره چاره تماس بگیرید تا در همان روز به منزل شما برای تعمیرات اساسی اجاق گاز مراجعه نمایند.

فردی که به عنوان تکنسین لوازم خانگی، اجاق گاز را تعمیر می نماید.
عیب یابی و باز کردن اجاق گاز توسط تکنسین

ضمانت تعمیر اجاق گاز با داره چاره

داره چاره که مرکز تخصصی تعمیرات لوازم منزل در محل می باشد، امکان تعمیرات اجاق گاز در مدت زمان بسیار کوتاهی را برای ساکنین استان های تهران و کرج فراهم می آورد. تعمیرکاران داره چاره که از تخصص و تجربه بالایی در زمینه تعمیرات اجاق گاز برخوردار هستند، گاز شما را به بهترین نحو تعمیر خواهند کرد و برای آسودگی خاطر شما ضمانت تعمیرات یکساله ای ارائه می دهند، در نتیجه می توانید در صورت بروز دوباره مشکل در طی یک سال به کارشناس تعمیرات اجاق گاز داره چاره تماس بگیرید و از گارانتی خود استفاده نمایید.

تعمیرکاران داره چاره برای جلوگیری از افزایش هزینه های شما، همواره در تلاش هستند تا قطعات لوازم خانگی شما مانند اجاق گاز را تعمیر کنند و از لوازم جدیدتر استفاده نکنند. اما در صورتی که ناچار به تعویض قطعات اجاق گاز شما بشوند این اطمینان را به شما می دهیم که همه قطعات استفاده شده توسط داره چاره اورجینال بوده و برای اطمینان خاطر شما علاوه بر ارائه ضمانت یک ساله تعمیرات، گارانتی اصالت قطعات استفاده شده را به شما ارائه خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت درخواست تعمیر

با تکمیل موارد ذیل درخواست خود را تکمیل نمایید